Home / Spokojení klienti

Z dopisů našich klientů:

Dobrý den.

ráda bych poděkovala vám i vaší kolegyni, s kterou jsem komunikovala před odjezdem. Musím sdělit, že jsme byli opravdu spokojeni, jak s ochotou s vaší strany, tak celkově z průběhem zájezdu. Děkuji za vyběr místa v autobuse, kde na nohy nedoléhala těsně sedačka vpředu, vaši řidiči jsou přívětiví a ochotní, nemluvím o výběru pokoje. Paní   delegátku musím též jen chválit, vždy ochotná a vstřícná. Takových zaměstnanců by si měl váš vedoucí považovat.
Trochu mi vadilo jediné a to odjezd z Pirovacu, ten byl s ohledem na příjezd do ČR příliš časný, ale vše nmůže být zalité sluncem, že?
Takže děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
S pozdravem EV

Dobrý den, paní Němcová,

psala jsem Vám při odjezdu, že se nám v Tučepích moc líbilo.

Všichni zase požadovali cestu i příští rok.

Jen se nemůžeme dohodnout na termínu.

Líbil se i penzion Vela

Snídaně byly opravdu luxusní, dokonce jsme se i mohli v tropicích nocích koupat v bazénu

Jídlo v hotelu Andrea také výborné,

Prostě letos byla dovolená opravdu vydařená ( ne že jindy ne), ale to nádherné moře a to okolí je prostě kouzelné.

RF


Umag - na skok k moři
Jsem velice spokojená výletem do Umagu. Páni řidiči byli velice vstřícní. Byla jsem mile překvapena nabídkou chlazeného piva, nealko nápojů a kávy v autobuse, které jsme si mohli zakoupit. Koupání v Umagu je pěkné. Ve městě je k vidění kostelík sv. Roka z roku 1514, katolický kostel a muzeum. Bohužel, vše je otevřeno krátce, od 10-12 hodin, a pak 18 -21 hodin. Dopoledne by se to teoreticky dalo proběhnout, ale musí se to vědět. Jelikož je tento zájezd za koupáním, informaci o otevírací době objektů pochopitelně nedostáváme. Ve městě je nabídka domácího bílého vína Malvazija, 1dcl za 9 kun. Mě se líbila restaurace Ma-Ni poblíž muzea, kde mi majitelka k vínu přidala jedno domácí tradiční pečivo. Místnosti si vyzdobila předměty z rodinného dědictví.
byla jsem u moře poprvé v životě,jsem nadšená ,z této možnosti,všichni mi to vymlouvali,že budu unavená,ale já pracuji ve 12hodinových směnách denní,noční takže jsem to zvládla, děkuji