Home / O CK Pelhrim

O naší cestovní kanceláři CK Pelhrim:

Naše cestovní kancelář PELHRIM byla založena v roce 2005 a od tohoto data úspěšně funguje ve službách cestovního a dopravního ruchu jako úspěšný nástupce a pokračovatel jedné z prvních cestovních kanceláří založených bezprostředně po přelomovém roce 1989.

V naší práci se tudíž odrážejí dlouholeté zkušenosti datované k začátkům svobodného soukromého podnikání kombinované se stále se zvyšujícími standarty současnosti a novými pravidly Evropské unie.

V současné době jsou hlavním nosným programem cestovní kanceláře pobytové zájezdy k moři do chorvatských a italských destinací, které jsou našimi českými turisty velice oblíbené.

CK Pelhrim také disponuje vlastními dopravními prostředky – autobusy, kterými dopravuje jak vlastní klienty tak i klienty jiných cestovních kanceláří na cestách za poznáním nebo za pobyty prakticky po celé Evropě. 

Každým novým rokem zaznamenává naše CK nárůst klientů a proto v současné době můžeme s hrdostí říci, že každoročně odvezeme za hranice naší vlasti více než 4 000 spokojených zákazníků, kteří se však – což je pro nás odměnou – příští rok znovu vracejí a znovu rádi využívají našich služeb. Toto je také motem a zároveň nejdůležitějším cílem naší CK. 

Informace pro klienty